Artykuł

Zastrzyk, który rozpali Twoje libido!

Gdzie znajduje się punkt G? Z całą pewnością na końcu wyrazu shoppinG. Jednak tym razem nie o nim mowa. Chodzi o ten, który ma niespełna 2 centymetry, a potrafi przynieść tyle rozkoszy! Mowa o legendarnym punkcie G, uważanym za najwrażliwszą i najbardziej tajemniczą ze wszystkich stref erogennych ciała kobiety, a jednocześnie równie trudną do znalezienia.

Punkt G to niewielkie miejsce, gdzie stykają się zakończenia nerwów czuciowych, gruczołów i naczyń krwionośnych. Stymulacja tego obszaru może powodować jego dwukrotne powiększenie i wzrost pobudzenia seksualnego, prowadząc do orgazmu. Jeśli jest on zbyt mały lub słabo uwydatniony może być powodem braku satysfakcji w łóżku. I tu z pomocą przychodzi ginekologia  estetyczna.

ZabieG z kwasem hialuronowym uwypuklający punkt G

Powiększenie tej najwrażliwszej strefy erogennej ciała kobiety, fachowo nazywane augmentacją, ma na celu wyeksponowanie punktu G, przez co zwiększa szanse stymulacji i w konsekwencji prowadzi do spotęgowania satysfakcji ze stosunku i intensywniejszych doznań seksualnych. Efektem zabiegu jest wyeksponowanie i ujędrnienie przedniej ściany pochwy, która staje się bardziej wrażliwa na bodźce zewnętrzne. Im bardziej uwypuklimy punkt G, tym większa szansa na kontakt tego miejsca z członkiem, a – co za tym idzie – większe doznania seksualne.

Zastrzyk orgazmu, bo również tak nazywany jest zabieg, polecany jest kobietom, które nie odczuwają wystarczających impulsów i chciałyby zwiększyć przyjemność doświadczaną w trakcie zbliżeń. Z tego powodu szczególnie chętnie wybierany jest przez młode mamy, które mogą skarżyć się na niską jakość swojego życia seksualnego po porodzie. Rekomendowany jest również pacjentkom, u których przyczyn problemów należy szukać w nieprawidłowej budowie anatomicznych stref intymnych, a także kobietom w okresie menopauzy, gdyż punkt G samoistnie zmniejsza się z wiekiem.

Ze względu na naturalną obecność kwasu hialuronowego w ludzkim organizmie metoda jest wyjątkowo bezpieczna, a efekty G-shotu są podobne do rezultatów jakie daje clitoroplastyka (plastyka łechtaczki). W obu przypadkach kobieta odczuwa większą przyjemność z seksu i doświadcza intensywniejszych doznań erotycznych. Zabieg można porównać do niezwykle popularnego wypełnienia ust. Trwa równie krótko, zrobienie zastrzyku to zaledwie kilka sekund, cała procedura trwa około 20 minut, a efekty zabiegu utrzymują się do dwóch lat.

Zabieg uwypuklający punkt G z pewnością uwrażliwia na bodźcie seksualne. Warto jednak pamietać, że nie bez powodu mówi się, iż orgazm zaczyna się w głowie. Dlatego aby w pełni czerpać radość z seksu, zmartwienia i problemy dobrze zostawić poza sypialnią. Seks bez orgazmu też jest zmysłowy, ekscytujący i piękny, ale jeśli chce się zintensyfikować szczytowanie, to warto skorzystać z dobrodziejstw jakie niesie nowoczesna ginekologia estetyczna.