Palmers Vibes

Strefa pełna ulubionych gwiazd!

Podczas jubileuszowej 10 edycji Projektu Plaża, który trwał z przerwami dwa miesiące, właściwie co tydzień zapraszaliśmy do naszej strefy ulubione gwiazdy.

W pierwszej lokalizacji w Kołobrzegu spotkaliśmy się z Kasią Kępką, prezenterką i fit mamą. Prezenterka była zauroczona zapachem kokosa i nową linią do pielęgnacji ciała. Kasia na samym początku rozmowy nawiązała do produktów z masłem kakaowym, bo jak się okazało – używała naszych produktów przeciwrozstępowych w czasie ciąży.

DSC_4713Fit mama zaapelowała do widzów, aby nie tylko kobiety w ciąży dbały o skórę swego ciała, ale powinien to robić każdy, bo to jedyne co mamy na własność! Jak słusznie zauważyła, jeśli coś jest dobre dla kobiet w ciąży jest dobre dla wszystkich. Mówiła także o wszechstronnym zastosowaniu kokosa i zdradziła czym nagradza się po treningu – wodą kokosową, którą ubóstwia! Olivier Janiak natomiast poczęstował się olejkiem, który zaraz znalazł się u niego za pazuchą😉 Kasia wyjawiła, że od kiedy urodziła dziecko jest podwójnie aktywna i przy takim trybie życia, jaki prowadzi, kokos pod każdą postacią pomaga jej zachować zdrowy i piękny wygląd skóry.

Więcej w programie CZT – klik!


Mimo że Świnoujście składa się aż z 44 wysp, dzięki Olivierowi stworzyliśmy sobie 45 😉 i na naszą egzotyczną wyspę zaprosiliśmy Aleksandrę Szwed. Aktorka i piosenkarka dziarskim krokiem wkroczyła w indygo szpilkach na naszą strefę. Nic w tym dziwnego – Ola jest gotowa na miłość i to dosłownie, bo jest to tytuł jej najnowszej piosenki 😊

IMG_5372

Oprócz planami związanymi z pracą, podzieliła się pewną refleksją: odkąd została mamą, stała się też świadomą konsumentką. Pieczołowicie sprawdza wszelkie etykiety, czy produkty których używa do pielęgnacji są naturalne, bezpieczne i przyjazne dla środowiska. Wyjaśniła czym jest zjawisko fair trade. Na chwilę zrobiło się poważnie, bo kiedy chodzi o sprawiedliwy handel czy nietestowanie składników na zwierzętach podnosimy od razu łapki w górę! Cieszymy się więc, że Ola mówiąc o produktach z olejkiem kokosowym wymieniła tak ważne wartości, którymi kierujemy się i my! Przenikliwa aktorka zwróciła uwagę również na pielęgnację mężczyzn. Stwierdziła, że nie ma nic bardziej męskiego niż zadbany, ładnie pachnący mężczyzna! Olivier Janiak jest najlepszym na to dowodem! Olejek kokosowy stał się z marszu jego number one. #gossipgirl Podpatrzyliśmy jak wsmarowywał go również we włosy.

Więcej w programie CZT – klik!


W Darłówku gościem naszej strefy była Marta Wierzbicka, od 15 roku życia związana z serialem ”Na Wspólnej”. Olivier zaczął od posmarowania sobie ust kokosową „szmineczką”. Całuśna aktorka poprawiła, że jest to pomadka ochronna dodając, że chętnie by ją jednak Olivierowi zabrała. Nie martwcie się – podarowaliśmy pomadkę również Marcie. 😉

actress A co było dalej? Oczywiście rozmawiali o programie Azji Express,  którego Marta jest uczestniczką. Serialowa Ola podała nam sposób na szybkie pakowanie bagaży. Podpowiedziała co zabiera zawsze ze sobą – okazało się, że nie rusza się nigdzie bez swoich ulubionego szamponu z olejkiem kokosowym, balsamu i wspomnianej pomadki. Marta poznała nasze kosmetyki w Stanach, ale cieszy się, że są dostępne w Polsce. Tymczasem Azja Express jest na antenie w każdą środę o 21:30. Kibicujemy Marcie i nie możemy doczekać się finału!

Więcej w programie CZT – klik!


Łeba z najładniejszym piaskiem na plaży powitała Klaudię Halejcio, aktorkę. Klaudia zakochała się w zapachu kokosa od pierwszego użycia! Stojąc z Olivierem skąpana w słońcu aktorka opowiadała o swojej karierze, którą rozpoczęła ponad 20 lat temu! Aktorka szykowała się do spektaklu „Prywatna klinika”, z którym Teatr Komedia wystartował we wrześniu!

F99A8823

W dalszej rozmowie Klaudia ogłosiła, że dla niej lato pachnie bezapelacyjnie kokosem!😉 Śliczna aktorka uwielbia zapach za zmysłowość i dzięki niemu czuje się sexy! Z przekonaniem dodała, że to zapach miłosnych podbojów 😊 Olivier wtrącił anegdotkę z Kołobrzegu…Rzeczywiście było tak, że kuracjuszki po wypróbowaniu balsamu kokosowego, na wieczornym dancingu miały o wiele więcej adoratorów! Stąd następnego dnia pospiesznym krokiem przychodziły do nas ich koleżanki po sensualny balsam…


W ostatniej lokalizacji odwiedziła nas żona Hollywood – Eva Halina Rich straight from California! W rozmowie z Mateuszem Hładkim w „Dzień Dobry Wakacje” wyznała, że pierwszy raz odwiedza Polskę razem ze swoimi 14-letnimi córkami, które są zachwycone jej rodzimym krajem! Eva natomiast była zachwycona kokosem! Nie tracąc czasu modelka posmarowała się na wizji naszym olejkiem kokosowym do ciała, wcierając go następnie we włosy. Później zjawiskowa Eva zapytana o sekret urody, zdradziła, że wsmarowuje w skórę właśnie produkty z olejkiem kokosowym, który działa również przeciwzmarszczkowo. Mateusz skwitował, że jest to obłędny zapach!

IMG_6339

Natomiast podczas nagrywania programu „Co za tydzień” Olivier Janiak nawiązał do krainy beauty, jaką jest Los Angeles. Eva potwierdziła, że w mieście, w którym mieszka – kult ciała jest niezwykle ważny, bo jest tam sporo osób, które z racji zawodu muszą mieć nienaganny wygląd. Wielokrotnie w rozmowie podkreślała, jak ważna jest uniwersalność danego kosmetyku oraz jak bardzo ceni sobie naturalne składniki, które są bezpieczne dla jej całej rodziny. Kosmetykami kokosowymi smarowała córki od małego, używa je także sama dbając o swoją nietuzinkową urodę! Podczas nagrywania programu CZT Olivier Janiak zapytał również o jej ogromną pasję, czyli malowanie portretów ze zdjęć policyjnych. Artystka opowiedziała o więzi, jaka wytwarza się pomiędzy nią a portretowaną osobą.

Więcej w programie CZT – klik!

20689884_1391849567578064_4351454400999933321_o IMG_6297IMG_5555IMG_4711IMG_4424IMG_6350 IMG_5521IMG_5771IMG_4741IMG_5569IMG_5808IMG_6260 IMG_4415IMG_5767