Palmers Vibes

Lato pachnie kokosem od Palmer’s!

Aloha! Przejmujemy kontrolę nad całym Pomorzem! Czas na letnią przygodę z Palmer’s! Szukaj nas na plaży, w ulubionej drogerii, aptekach w swoim mieście. Przyjdź do nas na strefę, spotkaj się z ekspertami, bądź bliżej gwiazd, skorzystaj z atrakcji, które przygotowaliśmy i przede wszystkim dzięki naszym kokosowym produktom pachnij sensualnie słońcem, latem i wolnością, dbając jednocześnie kompleksowo o swoją skórę i włosy! Czy wspominaliśmy, że na strefie nasze produkty będzie można zakupić w niesamowicie niskich cenach?

Po raz pierwszy wyruszamy w wakacyjną podróż razem z ekipą telewizji TVN oraz serwisem internetowym player.pl, by bawić urlopowiczów podczas gorącego lata na polskim wybrzeżu. To dla nas debiut dlatego trzymajcie kciuki i bądźcie z nami na bieżąco w social mediach! Razem szerzmy kokosową miłość!

W tym roku sam „Projekt Plaża” po raz dziesiąty zawita do nadmorskich kurortów. To jubileuszowa edycja, więc będzie się działo! Zaczynamy od Kołobrzegu, później Świnoujście, Darłowo, Łeba, Władysławowo oraz Olsztyn. W pierwszej lokalizacji jesteśmy już od 1 do 9 lipca 2017 roku.

PPTVN_plakat

Garść informacji od organizatora, które na pewno Wam się przydadzą:

„Projekt Plaża” już od dziesięciu lat odwiedza najpiękniejsze polskie plaże serwując urlopowiczom szereg wyjątkowych atrakcji. Na aktywnych w miasteczku TVN będą czekać liczne wyzwania sportowe takie jak zajęcia fitness, szaleństwa zumba w rytmie gorącej muzyki, przejażdżki na bananie i ścianka wspinaczkowa oraz liczne konkursy. Dla dzieci w miasteczku stworzona będzie specjalna strefa Kids Club z placem zabaw, gdzie najmłodsi będą mogli spędzić czas z animatorem oraz powalczyć o ciekawe nagrody w licznych konkursach. Dla fanów show-biznesu czeka nie lada gratka – spotkania nie tylko z Olivierem Janiakiem, ale także z innymi gwiazdami TVN, które będą rozdawać autografy. Wieczory w miasteczku upłyną w klimacie filmowym z player.pl – w wybrane wieczory będą mieć miejsce seanse pod chmurką. Wakacyjne szaleństwa będzie można oglądać na szklanych ekranie w „Dzień Dobry wakacje”, „Co za Tydzień” (na antenie TVN i TVN Style), na antenie TTV w programie „Tymczasem na plaży” oraz na stronie internetowej www.projektplaza.tvn.pl.

Tegoroczne miasteczko TVN odwiedzi następujące miejsca:

 •     Kołobrzeg (1.07 – 9.07)
 •     Świnoujście (15.07 – 23.07)
 •     Darłowo, plaża przy Darłówku Zachodnim (28.07 – 30.07)
 •     Łeba (4.08 – 6.08)
 •     Władysławowo (11.08 – 13.08)
 •     Olsztyn (18.08 – 20.08)

W każdej miejscowości powstaje miasteczko podzielone na strefy, w których można aktywnie spędzić czas lub zrelaksować się i odpocząć po dobrej zabawie. Poniżej rozkład planowanych atrakcji:

 • 9:00 – oficjalne otwarcie miasteczka
 • 9:00 – 17:00 – AKTYWNA PLAŻA: sportowe wyzwania: siatkówka plażowa, ścianka wspinaczkowa, fitness, zumba, liczne konkursy
 • 9:00 – 17:00 –  STREFA WODNA: przejażdżki na bananie za motorówką, giga trampolina, regaty kajakowe
 • 9:00 – 17:00 – KIDS CLUB: strefa dziecięca, plac zabaw, animacje, konkursy z nagrodami
 • 12:00 – 14:00 – SPOTKANIE Z GWIAZDAMI TVN
 • 21:30 – KINO LETNIE PLAYER (w wybrane dni)

Wpadnij do miasteczka przybić piątkę, zrobić sobie zdjęcie na tle egzotycznej ścianki lub zrelaksować się w naszej strefie!

Czekamy na Ciebie od 9:00 do 17:00.

Aha i co najważniejsze wstęp na teren imprezy jest darmowy!

Pamiętaj, że na obszarze „Projektu Plaża”, w każdym z miast, oprócz strefy TVN będą znajdować się wyszczególnione miejsca dla partnerów akcji oprócz nas będzie: Belvita, iRobot, Kaktus, Lay’s, Sokołów, Tchibo, T-Mobile z akcją „Pomoc Mierzona Kilometrami” oraz Volkswagena wraz z WOŚP i programem „Mali Ratownicy”.

Do zobaczenia na plaży!