Palmers Vibes

Kim byli nasi klienci?

Naszymi klientami były roześmiane dziewczynki z kolonii, ale też dostojne kuracjuszki z uzdrowiskowego Kołobrzegu! Panowie, rodziny z dziećmi oraz figlarne singielki! Rozmowy z wami, które toczyły się czasem nawet poza sklepikiem były dla nas jak rap po godzinach, czyli źródłem waszych potrzeb i opinii o produktach. Ze zdumieniem słuchaliśmy o różnorodności zastosowań naszych produktów 😉

IMG_6021

IMG_6001

Mieliście pytania dotyczące dostępności produktów już po Projekcie Plaża. Większość asortymentu znajdziecie oczywiście w sieciach: Hebe, Super-Pharm i Rossmann. Często radziłyście się naszych dermokonsultantek jaki kosmetyk powinnyście dobrać do skóry swojej twarzy czy do swoich włosów. Niekiedy przychodziliście z listą zakupów, bo doskonale znaliście już nasze produkty. Dla niektórych było to pierwsze zetknięcie się z naszymi kosmetykami, lecz kokos urzekał was w 100%, choć oczywiście byli tacy, którzy woleli produkty na bazie masła shea. Koneserzy maseł chwalili nasze produkty na bazie masła kakaowego. I wiecie co? Trafiły do nas również fanki całej serii przeciwrozstępowej na bazie tego naturalnego emolientu! Wspominałyście, że używałyście jej w czasie ciąży i chcecie teraz spróbować czegoś innego, coś bardziej na lato, a że lato pachnie kokosem, zwykle decydowałyście się na olejek kokosowy przyspieszający opalanie, ujędrniające masło z olejkiem kokosowym czy produkty do pielęgnacji włosów przeznaczone dla całej rodziny!

IMG_5531

Nasze hostessy dzielnie smarowały dzieciaki, zapraszały was na naszą egzotyczną strefę relaksu, częstowały chipsami kokosowymi. Oprócz obserwowania jak działa telewizja TVN od kuchni i robienia zdjęć z gwiazdami dodatkową atrakcją był konkurs instagramowy, w którym mogliście wziąć udział na naszej strefie. Chętnie korzystaliście z możliwości wygrania naszych kokosowych nowości.

instagram_pptvn

IMG_5085 IMG_6503IMG_5170 IMG_5159

Mieliśmy w różnych lokalizacjach stałych bywalców naszej tropikalnej krainy. Rozpierała nas duma kiedy mówiliście, że jest to najładniejsza strefa. Wśród gości, którzy zdecydowali się u nas odpocząć była między innymi gwiazda programu „Agent” i „Żony Hollywood”- Eva Halina Rich wraz z córkami oraz wicemistrzyni świata i mistrzyni Polski w makijażu – Karolina Zientek! Znana youtuberka odkryła na naszej strefie szampon z olejkiem kokosowym oraz odżywkę. Karolina na swoim kanale zaliczyła szampon z olejkiem kokosowym do swoich ulubieńców lipca i sierpnia! Film możecie zobaczyć tutaj: klik!. O szamponie mistrzyni makijażu mówi po trzeciej minucie trwania filmu. Dużym zainteresowaniem naszych klientów cieszyły się również produkty do pielęgnacji twarzy. Pytałyście o peeling do twarzy, olejek do zmywania twarzy,  o maseczkę z glinką i o kremy. Co kupowaliście najczęściej? O tym w następnym artykule!

IMG_6036 IMG_6029 IMG_5639 IMG_5589 IMG_6198 IMG_5558 IMG_5179 IMG_5164 IMG_5117 IMG_4432 IMG_6504 IMG_6457 IMG_6441