Palmers Vibes

Idealnie oczyszczona twarz cz.1

Nasze produkty do pielęgnacji twarzy dzięki formule opartej na naturalnych emolientach – maśle kakaowym i shea –  odpowiednio regenerują i zabezpieczają warstwę ochronną skóry. Dodatek olejku z wiesiołka – silnie nawilża i regeneruje naskórek, natomiast ekstrakt z aloesu działa kojąco. W naszej całej serii znajdziecie produkty do oczyszczania i złuszczania naskórka oraz trzy preparaty do pielęgnacji twarzy – krem na dzień, na noc oraz serum.

Zacznijmy od najważniejszego kroku w pielęgnacji twarzy, czyli od produktów do oczyszczania skóry.

Koreańska pielęgnacja amerykańskimi kosmetykami

Zmywając twarz podziel czynność na dwa etapy. Za pierwszym razem zmywasz zanieczyszczenia i makijaż z całego dnia, za drugim całkowicie oczyszczasz skórę. Warto pamiętać, że komórki skóry regenerują się przez noc, podczas gdy twoje ciało odpoczywa – dlatego tak ważne jest prawidłowe oczyszczenie twarzy na noc. Na pewno nie pomagasz swoje skórze jeśli zasypiasz w makijażu i codziennym brudzie na twarzy. (Tego buzia nie lubi!)

To najnowsze zjawisko pielęgnacji skóry narodziło się w Azji. Chodzi o to, aby najpierw rozpuścić zanieczyszczenia na twarzy delikatnym produktem czyszczącym na bazie oleju, a następnie zastosować kremowy kosmetyk oczyszczający, aby usunąć kurz oraz wszelkie zanieczyszczenia, które mogły pozostać.

W tym dwuetapowym oczyszczaniu pomoże ci ultra delikatny olejek do oczyszczenia twarzy, który usunie makijaż i nasz kremowy żel do demakijażu. Let’s go!

produkty_twarz-olejek

Delikatny olejek skradł wasze serca! To niewątpliwe hit sprzedażowy wśród całej linii do twarzy od Palmer’s. Bogactwo 8 aktywnych olejków sprawia, że demakijaż przy jego użyciu to nie tylko oczyszczanie, to prawdziwy rytuał pielęgnacyjny. Znajdziemy w nim olejek: arganowy, morelowy, sezamowy, ze słodkich migdałów, jojoba, z pestek winogron, sojowy oraz ryżowy. Wystarczy jedna doza olejku na dłoni, by wykonać demakijaż całej twarzy. Olejek nakładaj na wilgotną skórę. Opuszkami palców rozprowadź go po twarzy, wykonaj delikatny masaż po czym zmyj produkt wodą. Olejkiem wykonasz także demakijaż oczu, usunie nawet wodoodporny tusz