Palmers Vibes

Cukierek albo psikus!

Nadchodzi Halloween, z czego najbardziej zapewne cieszą się dzieci. Na wystawach sklepów królują pokaźne dynie, pajęczyny, nietoperze oraz miotły z właścicielkami. Jeśli nie masz jeszcze pomysłu na kostium – przejrzyj naszą upiorną galerię! 🙂  W sklepach dostępne są co prawda gotowe kostiumy, lecz my zachęcamy do stworzenia unikatowego kostiumu dla twojego dziecka, w domowym zaciszu.

Co musisz zrobić? Po pierwsze zainspiruj się pomysłami z naszej galerii. Jeśli zdecydujesz się na wybrany kostium, zgromadź materiały, które masz w domu. Postaraj się wykorzystać niepotrzebne ciuchy, ozdoby, kartony czy biżuterię. Do dzieła! Kostium możesz dopełnić malując buzię dziecka specjalnie przeznaczonymi do tego farbami. Niezależnie czy jesteś zwolennikiem czy przeciwnikiem tej strasznej zabawy, jedno jest pewne – za tydzień na ulicach zobaczymy małe mumie, czarownice, zjawy, ale też bohaterów bajek.

halloween-kostium-dziecko_11. Jeśli Chcesz odtworzyć look mumii, która leżała w piramidzie 1000 lat, potnij stare prześcieradło i namocz je potem w herbacie. Upiorny look gwarantowany. (via Kelly Gorney Photography)

 

halloween-kostium-dziecko_22. Twoje dziecko przepada za owocami? Niech będzie ananasem! (via Delia Creates)

 

halloween-kostium-dziecko_33. Zwykła broda z filcu zamieni twoje dziecko w drwala. Nie zapomnij o tekturowej siekierce. (via Make It Love It)

 

halloween-kostium-dziecko_44. Frida była zdecydowanie wyjątkową kobietą. Warto oddać jej hołd. (via Lovelyish)

 

halloween-kostium-dziecko_55. Twoje dziecko buja w obłokach? Chmura będzie idealnym, a przy tym oryginalnym kostiumem. (via Oh Happy Day)

 

halloween-kostium-dziecko_66. Lubisz najbardziej makaron i swoje dziecko? Czemu nie połączyć tych dwóch pasji? (via EspaceBuzz)

 

halloween-kostium-dziecko_77. Groot mówi mało, za to twojemu dziecku nie zamyka się buzia? Mimo, że kostium Drzewca jest pracochłonny, zostanie założony bez słowa. (via EspaceBuzz)

 

halloween-kostium-dziecko_88. Raczej wasze dziecko nie pamięta Edwarda Nożycorękiego, natomiast jego kostium z plastikowymi nożami zagwarantuje wam 1 miejsce w konkursie na najlepszy strój. (via Mommy Shorts)

 

halloween-kostium-dziecko_99. A może twoje dziecko jest fanem sushi? Przebierz je za jego ulubioną rolkę. (via Style Me Pretty)

 

halloween-kostium-dziecko_1010. Kultowy już czerwony kapturek zawsze się sprawdzi. Plus masz już koszyczek na cukierki. 🙂 (via Made for Mums)