Galeria i video

Bieg Katorżnika

Ekstramalne zawody z roku na rok przyciągają coraz to więcej uczestników. W tym roku przed Palmer’sem również rzucono wyzwanie. Zobaczcie nasze zmagania z…błotem! Cytujemy mistrza motywacji i zapraszamy do galerii.

Jeśli kiedykolwiek zwątpisz w siebie, pomyślisz że nie dasz rady, coś się będzie wydawało niemożliwe do wykonania, ktoś Ci powie że nie masz wystarczająco siły, umiejętności lub doświadczenia przypomnij sobie co się wydarzyło 13 sierpnia 2016. Zamknij oczy i przypomnij sobie Bieg Katorżnika. Tam okazało się, że ograniczenia nie istnieją, że masz więcej mocy, umiejętności i charakteru niż tysiące innych ludzi, że jesteś częścią drużyny i możesz zawsze liczyć na przyjaciół , tak jak oni mogą liczyć na Ciebie…

Kochani to co zrobiliśmy podczas weekendu było niesamowite! Dziękuję Wam za walkę i wielkie serca, widziałem, że każdy dał z siebie 200% każdy wygrał swoją bitwę… a nie było łatwo. Tak jak powiedziałem możecie być z siebie dumni na zawsze! Zawdzięczacie to tylko sobie i swojej heroicznej pracy przez ostatnie miesiące!!! A Trener24h.com.pl może powiedzieć jedynie DZIĘKUJĘ, że mi zaufaliście i pozwoliliście się poprowadzić do zwycięstwa. DZIĘKUJĘ, że mi pozwoliliście abym z extremalnie wybitnych jednostek mógł stworzyć precyzyjną maszynę do wygrywania! Natomiast w imieniu nas wszystkich dziękuję za wsparcie Garmin Polska za koszulki które wzbudzały ogólny zachwyt, Jurajska za najlepszą wodę dla aktywnych, Oceanic za maści po wzmożonym wysiłku i Palmer’s Polska za kosmetyki, które okazały się bezcenne po kilku godzinach w błocie.

Marcin Domański, Trener24h.com.pl